Sprawdź kodeks dobrych praktyk PZFD
brak zdjęcia

Polski Związek Firm Deweloperskich PZFD zaprasza wszystkich, którzy są w nim zrzeszenie do sprawdzenia, czym jest stworzony przez niego Kodeks Dobrych Praktyk, którymi powinien się kierować dobry deweloper oraz klient takiej firmy. Zawiera on różne zasady, których przestrzeganie jest niemal stuprocentową gwarancją dobrej inwestycji oraz sprawnej sprzedaży bądź wynajmu lokali. Kodeks Dobrych Praktyk to inicjatywa PZFD, która ma zapewnić jednolitą, wysoką jakość usług, które świadczą deweloperzy w naszym kraju. Warto sprawdzić, co zawiera taki kodeks i czy firma, w której kupujemy nieruchomość na pewno go przestrzega.

budowa domów z drewna
Budowa domów z drewna - tylko z firmą Beskid - Bud

Jeżeli interesuje Cię budowa domów z drewna i marzysz o ekologicznym, solidnym i nowoczesnym domu drewnianym to skorzystaj z oferty, jaką przygotowała dla Ciebie firma Beskid - Bud. Na naszej stronie internetowej zapoznasz się z całą naszą ofertą oraz wcześniejszymi realizacjami, co zapewne zachęci Cię do nawiązania z nami współpracy. Budowa domów z drewna to nie tylko nasza praca, ale również pasja, którą wykonujemy już od trzech lat. Oferujemy Państwu nowoczesne rozwiązania, krótki czas budowy, atrakcyjne ceny i oryginalne projekty. Dzięki nam w końcu będziesz mógł cieszyć się swoim wymarzonym domem z drewna!

Kołnierze stalowe - elementy złączeń
brak zdjęcia

Rurystalowe24.com.pl to dostęp do produktów, jakimi są kołnierze stalowe. Sprawdzają się świetnie jako element łączący rurociągu. Kołnierze stalowe płaskie, szyjkowe, luźne, zaślepiające - to wszystko dostępne w naszej ofercie. Każdy rodzaj, a także szczegółowe parametry znajdą Państwo na naszej stronie www.rurystalowe.24.pl Swoją ofertę kierujemy do magazynów, firm przemysłowych oraz osób prywatnych. Wysoka jakość, pozwalająca na długą i bezproblemową eksploatację, a także konkurencyjna cena - to główne powody zadowoleń każdego z naszych klientów. Jesteśmy rzetelną firmą, zapraszamy do współpracy!

Firma zajmuje się odbudową i zabezpieczaniem zabytkowych posadzek marmurowych i granitowych.
brak zdjęcia

Przedsiębiorstwo Pionier oferuje szereg usług związanych z utrzymaniem i eksploatacją posadzek kamiennych. Prace, takie jak polerowanie marmuru, zabezpieczanie granitu, wyrównywanie podłóg, czy odnawianie zniszczonych powierzchni odbywa się z zastosowaniem nowoczesnych narzędzi i środków chemicznych najwyższej jakości. Firma dysponuje innowacyjnymi technologiami pozwalającymi zadbać o zabytkową podłogę w starych kamienicach, muzeach, kościołach, czy budynkach prywatnych. Polerowanie marmuru wykonywane jest wieloetapowo, aby uzyskać jak najlepszy efekt jakościowy. Pionier jest zaufanym partnerem wielu instytucji w dziedzinie renowacji kamienia naturalnego.

Ocieplanie poddaszy - PASKAL IZOLACJE
brak zdjęcia

Firma PASKAL IZOLACJE to firma specjalizująca się w ocieplaniu oraz termoizolacji. Oferujemy Państwu profesjonalne i rzetelne ocieplanie poddaszy a także izolacje natryskowe pianką poliuretanową. Nasza ekipa doskonale zna się na tym co robi, dlatego mogą być Państwo pewni, że wykonywane przez nas ocieplanie poddaszy będzie w pełni profesjonalnie oraz fachowo. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług, z której na pewno każdy z Państwa będzie bardzo zadowolony. Zachęcamy do przejrzenia oferty naszej firmy, która jest dostępna na stronie internetowej firmy - www.paskalizolacje.pl. Serdecznie zapraszamy.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8