Kompleksowa i profesjonalna opieka medyczna
http://www.junona.pl/badanie-usg.html

Zagwarantowanie profesjonalnej i kompleksowej opieki medycznej kobietom w każdym wieku, taka misja przyświecała założycielom warszawskiej przychodni Junona. Na każdą pacjentkę czeka tam wykwalifikowana kadra lekarska, służąca swoją bogatą wiedzą na konsultacjach. Na wysokim poziomie stoi tutaj również diagnostyka. Przychodnia posiada na własność nowoczesny sprzęt, dzięki któremu możemy wykonać dowolne badanie USG. Warszawa to stąd pochodzi największa liczba pacjentów przychodni. Przychodnia Junona wyposażona jest w najnowszej generacji, cyfrowy aparat, za którego pomocą wykonamy precyzyjne badanie USG. Warszawa i cały region odwiedza tę przychodnię, gdzie wykonamy nie tylko kompleksowe badania USG, lecz także biopsje diagnostyczne, czy profesjonalną diagnostykę wczesnych wad płodu i badania przepływów Dopplerowskich. Wyniki badań w ekspresowym tempie skonsultujemy z lekarzami danej specjalizacji, by jak najszybciej rozpocząć ewentualną terapię.

www.coco-time.pl
usuwanie tatuażu wrocław

Mówi się, że aby zrobić tatuaż, trzeba się dobrze zastanowić, jest to bowiem wybór na całe życie. Jednak nic na świecie, nie może być stałe i często okazuje się, że wartość, jaką miało dla nas dane upiększenie, znika. Zdarzają się także przypadki, że dana ozdoba po prostu nam się nudzi. Jest to całkiem normalne i właśnie dla takich sytuacji powstało usuwanie tatuażu Wrocław. Dzięki niemu nie jesteś skazany na posiadanie przez całe życie niechcianego rysunku. Nowoczesna medycyna zdążyła rozwinąć się na tyle, że usunięcie go stało się jak najbardziej możliwe. Usuwanie tatuażu Wrocław pozwala na zlikwidowanie znaku na naszym ciele w mało bolesny, niezwykle skuteczny sposób, bez pozostawienia widocznych, nieestetycznych blizn. Odbywa się to bowiem za pomocą lasera, przez co nie ma potrzeby wykonywania nacięć na skórze. Cały zabieg jest stosunkowo szybki, lecz mimo to, zależny od wielkości, koloru i napigmentowania ozdoby. Jednak niezależnie od sytuacji wniosek jest jeden - nie będziemy musieli martwić się codziennie rano, że to, czego chcielibyśmy się pozbyć, w dalszym ciągu jest z nami.

Gabinet Podologiczny Podo-Vita Wrocław
http://podologwewroclawiu.pl/nasza-oferta/pedicure/

Szukasz pedicure leczniczy Wrocław? Zapraszamy do naszego gabinetu podologicznego we Wrocławiu. Oferujemy bogatą ofertę kompleksowych zabiegów dla osób mających problemy ze stopami. Zajmujemy się pielęgnacją stóp zdrowych, jak również leczymy stopy problematyczne. Proponujemy między innymi zabiegi na wrastające paznokcie, odciski, modzele. Leczymy grzybicę stóp oraz zajmujemy się rekonstrukcją paznokci np. po urazach. W naszej ofercie znajduje się także pedicure leczniczy Wrocław. Jest to klasyczny zabieg pielęgnacji stóp rozszerzony o działania lecznicze lub profilaktyczne. Przy zabiegu oceniamy stan stóp i stosujemy odpowiednią terapię. Pedicure leczniczy sprawi że stopy będą nie tylko piękne i zadbane, ale także zdrowe i silne. Podczas naszych zabiegów używamy tylko kosmetyki i produkty najwyższej jakości, sprawdzonych i cenionych marek. Umów się na wizytę już dziś!

Profesjonalna stomatologia? Rybnik i ART DENT to taka oferta
brak zdjęcia

Interesuje cię profesjonalna stomatologia? Rybnik i ART DENT to taka oferta, ponieważ znajdziesz tutaj kompleksową obsługę i pełen zakres świadczeń. Zakres naszych pełnych usług obejmuje zabiegi protetyczne, stomatologię oraz chirurgię szczękową. Leczenie zębów to nie tylko stomatologia. Rybnik jest na to dobrym przykładem. Dbanie o zęby, to także profilaktyka, konsultacje i wizyty, nawet gdy nic nie boli. W naszym gabinecie można umówić się bezpłatnie na takie wizyty i jednocześnie zrobić wycenę, gdy potrzebne są wypełnienia lub inne usługi. Po szczegóły naszej pełnej oferty zapraszamy na stronę internetową.

Charakteryzacja, która zmieni Cię nie do poznania!
brak zdjęcia

Ania Krzyżanowska to dyplomowana plastyk i wizażystka, która dla swoich Klientów świadczy usługi takie jak makijaż, obsługa sesji zdjęciowych czy profesjonalna charakteryzacja. Warszawa to miasto, w którym znajduje się Place4Face – nowoczesna pracownia, w której skorzystać można z proponowanej przez Anię oferty. Z usług Ani Krzyżanowskiej chętnie korzystają zarówno osoby prywatne, jak też różnego rodzaju agencje reklamowe czy eventowe. Wszystko to dlatego, iż każdy makijaż czy charakteryzacja (Warszawa) wykonana przez Anię cechuje się starannym wykonaniem i oryginalnością, co zadowala nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10