Kosmetyczka w Ogrodpiekna
brak zdjęcia

Zapraszam Państwa do gabinetu kosmetycznego Ogród Piękna. Pomogę Państwu zadbać o wasze ciała i przywrócę naturalne piękno, które jest w każdym z nas. Pracuję od wielu lat, jako kosmetyczka. Wrocław właśnie tutaj mam wielu zadowolonych klientów, którzy chwalą sobie moje zabiegi kosmetyczne. Zajmuje się pielęgnacją twarzy, stóp, ciała, manicure i wiele innych. Prowadzę także szkolenia z zakresu kosmetologi. Więcej informacji o moim gabinecie kosmetycznym uzyskają Państwo na stronie internetowej. Nauczyłam się, wiele o naszych ciałach pracując, jako kosmetyczka. Wrocław i okolice to właśnie tutaj pracuję.

Zaopatrzenie ortopedyczne w ofercie Ottobock.
brak zdjęcia

Firma Ottobock Polska na terenie całego kraju współpracuje ze sklepami partnerskimi. Dostarcza im wysokiej jakości zaopatrzenie ortopedyczne. Ottobock to sprawdzona i doświadczana firma, której produkty są najwyższej jakości. Wciąż sięga po najnowsze rozwiązanie, aby ulepszać i swoje produkty i aby osoby, które z niego korzystają, mogły być na przykład bardziej mobilne i samodzielne. Warto poznać, jak wygląda zaopatrzenie ortopedyczne firmy Ottobock. Na stronie internetowej znajdują się wszystkie niezbędne materiały dotyczące zaopatrzenia ortopedycznego, a także pozostałych produktów, takich jak wózki inwalidzkie.

Pozbądź się jąkania i ciesz się nowym życiem!
brak zdjęcia

Jąkanie to przypadłość, którą można leczyć, lecz nie wszyscy dotknięci tą chorobą mają tego świadomość. Wielu z nich zamyka się na świat, izoluje od znajomych, zostaje z tym sam na sam. Dlatego jesteśmy my! Terapia jąkania to najlepszy sposób na pozbycie się tejże przypadłości! Jąkanie i przeciwdziałanie mu poprzez terapię to nasza specjalność. Nasza kadra ekspercka pomoże Ci odmienić Twoje życie! Pamiętaj, że nie jesteś sam z tym problemem. Jest wiele osób takich jak Ty, ale to właśnie Ty możesz pozbyć się tej choroby! Zapisz się na turnus terapeutyczny i stać oko w oko z jąkaniem! Zapraszamy!

Invertigo models - agencja hostess w Warszawie
brak zdjęcia

Invertigo Models to istniejąca od 2010 roku agencja hostess Warszawa oraz modelek, która od samego początku gwarantuje wysoki poziom zlecanych usług. Klienci mogą wynając modelki, modeli, hostów i hostessy na rozmaite eventy - premiery filmowe, konferencje, targi czy też akcje promocyjne. Agencja hostess Warszawa Invertigo Models gwarantuje, że są to osoby z klasą, znające języki obce i doskonale nadające się do swojej pracy. Co ważne w niektórych sytuacjach, w bazie są też hostessy i modelki o nietypowym dla Polski, egzotycznym typie urody. Sprawdź już dziś całą ofertę - Invertigo Models zaprasza!

Usługi rehabilitacyjne na wysokim poziomie
brak zdjęcia

Reha – Help to firma, która pomoże Ci się zrelaksować i powrócić do zdrowia. Swoją ofertę kieruje zarówno do osób prywatnych jak i firm a nawet klubów sportowych. Wykonuje profesjonalne zabiegi rehabilitacyjne, elektroterapię a także masaż. Poznań zaś jest miastem gdzie znajduje się główna siedziba firma. Wszystkie usługi tej firmie na wysokim poziomie realizowane przez wybitnych specjalistów w tej dziedzinie. Bo tylko ta firma oferuje w pełni kompleksowe usługi w zakresie rehabilitacji i zabiegów zdrowotnych. Przekonaj się o tym na własnej skórze. Wejdź na stronę internetową i zamów dla siebie wybrany zabieg np. masaż. Poznań a dokładniej jego mieszkańcy uczęszczają na niego bardzo często.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10