Zarób szybko i sprawnie dzięki 10heads - bez wychodzenia z domu!
copywriter praca zdalna

Potrzebujesz szybko pieniędzy? Umiesz dobrze pisać? W 10heads.pl możesz pracować jako copywriter - praca zdalna, bez wychodzenia z domu. Dzięki ogromnej ilości zleceń, różnorodnej tematyce i wysokim stawkom, nie będziesz narzekać na brak pracy, w przeciwieństwie do innych serwisów tego typu. Strona charakteryzuje się schludnym wyglądem, który nie będzie Cię rozpraszał podczas pisania. Jeśli jesteś zainteresowany pracą jako copywriter, praca zdalna jest dla Ciebie bardziej dogodnym wyborem, 10heads.pl zwyczajnie nie zna sobie równych na polskim rynku. Wypróbuj już dzisiaj, a z całą pewnością nie będziesz żałować.

Torby bawełniane. Oferta firmy Miropak.
brak zdjęcia

Firma Miropak to głównie różne rodzaje opakowań. Jedną z propozycji tej firmy są torby bawełniane i torby papierowe oraz z polipropylenu. One właśnie znajdują się w dziale torby ekologiczne. Torby bawełniane są bardzo chętnie wybierane przez klientów firmy, ponieważ dobrze na niej wykonać dowolny nadruk. Klientami Miropak są inne firmy albo instytucje, które właśnie zamawiają torby bawełniane. Dział toreb ekologicznych nie jest jedyną propozycją firmy. W ofercie są jeszcze inne opakowania. A są to opakowania foliowe jak torby i woreczki, czy też folie strech i folie spożywcze. Oferta jest naprawdę ciekawa.

Głogowiak Extra jedyny taki w Głogowie
brak zdjęcia

Głogowiak Extra to gazeta, której główną część zajmują fachowo przygotowane informacje. Głogów korzysta z potencjału tutejszych dziennikarzy, którzy swoje doświadczenie i umiejętności prezentują na łamach gazety. Głogowiak Extra postawił sobie za cel zajmowanie się sprawami prostych ludzi. To pismo nie szuka sensacji, a obiektywnej prawdy, dlatego całkiem zmieniło rynek medialny w mieście, stając się jego nieformalnym liderem. Doskonały warsztat i profesjonalne przygotowanie dziennikarzy owocuje, gdy czyta się informacje. Głogów jest w stanie zapełnić wszystkie strony gazety, bo tu dużo się dzieje. Warto o tym wszystkim przeczytać.

Baza danych firm wykorzystywana przy mailingu masowym.
brak zdjęcia

Jesteśmy Agencją Interaktywną, która posiada mocną pozycję na rynku i tysiące firm, które nam zaufały. Bogate doświadczenie w e-marketingu z roku na rok zwiększa nam grupę przedsiębiorstw, które nam zlecają wykonanie tej usługi, by dotrzeć do nowej grupy docelowych klientów. W swojej ofercie posiadamy dane, czyli baza danych firm wykorzystywana w kampaniach marketingowych. Prowadzimy na zlecenie naszych klientów e-mail marketing w sposób profesjonalny i precyzyjny. Chodzi o to, by informacje te dotarły do klienta i wpłynęły na niego, aby w przyszłości został potencjalnym klientem firmy zlecającej tą usługę. Żadne przedsiębiorstwo nie ma tak ogromnego potencjału wiadomości, jak nasza agencja w postaci - baza danych firm. Wykonamy te usługi dla Państwa zgodnie z literą prawa, by rozsyłane wiadomości nie były traktowane jako spam.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5