Wyjazdy dla firm
brak zdjęcia

Specjalnością naszego przedsiębiorstwa są różnego rodzaju eventy oraz wyjazdy integracyjne dla firm i instytucji. Jesteśmy profesjonalną agencją z dużym doświadczeniem. zatrudniamy doświadczonych organizatorów różnego rodzaju przedsięwzięć. Jesteśmy w stanie dostosować ofertę do indywidulanych potrzeb danego klienta. Największą popularnością cieszą się wyjazdy integracyjne dla firm połączone z rekreacją oraz różnego rodzaju imprezami tematycznymi. W naszej ofercie można znaleźć m.in. takie sprawdzone propozycje jak imprezy fabularyzowane (np. z motywami filmowymi), imprezy nie bele jakie, gry terenowe czy też imprezy sportowe. Jesteśmy w stanie zorganizować także klasyczny bankiet czy piknik firmowy. Współpracujemy z szerokim gronem partnerów, którzy wspierają i zwiększają atrakcyjność naszych przedsięwzięć. Organizujemy zarówno wyjazdy krajowe, jak i zagraniczne w kilka wybranych miejsc.

Wspaniałe możliwości treningowe w domu
brak zdjęcia

Cascada to firma, która nie tylko zadba o Wasz relaks. Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy wszystkich miłośników aktywności fizycznej. Jeżeli nie macie czasu biegać na siłownię, jednak lubicie fitness w domu, to mamy dla Was wspaniałą platformę wibracyjną. Power Board świetnie wspomoże Wasze ćwiczenia. Fitness w domu może dać spektakularne efekty. Wystarczy tylko, że będziecie się odpowiednio angażować oraz będziecie wykonywać odpowiednie ćwiczenia. Nasza platforma wibracyjna na pewno Wam w tym pomoże. Dzięki wibrowaniu angażowanych jest mnóstwo mięśni, które spalają kalorie oraz wspaniale się modelują.

http://www.nartywalpach.com/zima
wyjazdy narciarskie

Jeśli uwielbiamy góry to koniecznie musimy wybrać się w tym roku w góry. Jeśli jeszcze nie uprawialiśmy sportów zimowych to warto to nadrobić i wybrać się ze znajomymi w jakieś ciekawe miejsce. Biuro podróży stoi dla takich osób do dyspozycji. Możemy bez wychodzenia z domu zobaczyć jakie oferty posiada i ile wynosi łączny koszt takiej wycieczki. Wyjazdy narciarskie z pewnością będziemy dobrze wspominali. Biuro podróży zatroszczy się o to aby nasz pobyt tam był bezpieczny oraz pełen atrakcji. Możemy liczyć na zapewnione zakwaterowanie wraz z jedzeniem. Wyjazdy narciarskie z pewnością spodobają się naszym dzieciom. Warto zachęcać je do takiej aktywności fizycznej. Oprócz tego będziemy mogli odpocząć od codziennych obowiązków podziwiając górskie widoki oraz oddychając czystym powietrzem. Możemy liczyć na świetnie spędzony czas oraz wiele atrakcji, z których warto skorzystać. Warto zatem skontaktować się z biurem podróży w celu zapoznania się z ich ofertami.

Profesjonalny kurs tańca, łączący naukę z przyjemnością
brak zdjęcia

Profesjonalny kurs tańca (Ursynów) realizowany przez instruktorów z pasją i powołaniem - tak przedstawia się najlepsza zachęta, która skutecznie kusi zainteresowanych do podjęcia szkolenia z marką Danceweek. Firma działa z tradycją sięgającą ponad dwudziestu lat wstecz. Ugruntowana pozycja na rynku oraz zrozumienie oczekiwań kursantów to mocne strony prowadzonego biznesu. Wart podkreślenia jest również fakt, że kurs tańca (Ursynów) jest skierowany do zainteresowanych w każdym wieku - wystarczy jedynie gotowość do podjęcia nauki oraz zabawy, ponieważ to właśnie taniec łączy wspomniane elementy w jedną całość.

Zdolni z Lublina podbijają serca swoją muzyką
brak zdjęcia

Hit Trio to zespół muzyczny. Lublin, Warszawa, Kielce i Rzeszów mają okazję posłuchać ich niesamowitej wokalistki i zdolnych instrumentalistów. To grupa z olbrzymim potencjałem z wieloletnim doświadczeniem scenicznym. To wybór tych, którzy poszukują profesjonalistów i muzyków przez duże "M". Hit Trio związane jest z muzyką od zawsze. To ich pasja, którą zaczęli realizować już w szkole, zdobywając cenne umiejętności. Ta trójka wciąż doskonali swój warsztat, sprawdza swoich sił w różnych muzycznych stylistykach i tworzy razem całkiem zgrany zespół muzyczny. Lublin ma szansę sprawdzić ich możliwości w muzyce disco lub jazzie.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1