Nalepsze kaski Giro dla kobiet, mężczyzn i dzieci
brak zdjęcia

Ochrona głowy jest szczególnie ważna podczas uprawiania różnego rodzaju sportów, zarówno tych zimowych, jak i letnich. W trosce o Państwa bezpieczeństwo proponujemy kaski giro. Niezwykle lekkie, o najwyższym komforcie, świetnej stabilizacji. Bardzo łatwo dopasowują się do głowy. Kaski giro zostały tak zaprojektowane, aby spełnić najwyższe wymagania Klientów. Warto wspomnieć, że kaski takie posiadają wentylacje, są odporne na uderzenia oraz dostępne w różnych kolorach. U nas kupicie produkty dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Sportpoint.pl oferuje także akcesoria rowerowe, części rowerowe, odzież, bagażniki, sprzęt zimowy.

Kaja Sport sklep, który wypełnia swoją misję na 5
brak zdjęcia

Kaja Sport to duży sklep z odzieżą i obuwiem sportowym. Doskonała jakość, najwyższy standard obsługi i atrakcyjna cena wyróżnia ten sklep, który w ofercie ma spodnie dresowe i buty do każdej dyscypliny sportowej. Szeroki wybór dla klienta to efekt ciężkiej pracy śledzenia najnowszych trendów i nowoczesnych technologii wykorzystywanych w produkcji odzieży. Dzięki temu w sklepie można znaleźć produktu pożądane ze względu na unikalne właściwości i atrakcyjny wygląd. Kaja Sport uwielbia ubierać świat na sportowo. Spodnie dresowe są dla nich czymś cenniejszym niż złoto. Dzięki nim można realizować swoje sportowe pasje i być zdrowym.

Najwyższej klasy rowery z firmy Zasada Bikes
brak zdjęcia

Firma Zasada Bikes jest znanym i cenionym producentem rowerów. W swojej ofercie ma zarówno rowery miejskie jak górskie, turystyczne i crossowe. Znajdziemy tu też rowerki dziecięce i składaki. Najbardziej znane marki wykonywane przez firmę to Maximy i Medano. Firma nie poprzestaje na produkcji, jest dealerem na Polskę rowerów tak znanych marek jak HARO, PREMIUM czy EASTERBNIKES. Firma Zasada Bikes jest przykładem, jak dzięki pasji i zaangażowaniu, z niewielkiego zakładu montującego koła, można wyrosnąć na znaną i cenioną firmę nie tylko w Polsce, ale całej Europie. Rowery miejskie produkowane przez firmę zadowolą gusta każdego miłośnika kolarstwa i tego lubiącego szybkość, i tego, który najwyżej ceni wygodę jazdy.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1