https://www.bmw.pl/pl/topics/offers-and-services/serwis-oferta-specjalna.html
bmw pożar

W świecie motoryzacji, akcje serwisowe to częste zjawisko. Każdej marce zdarzy się od czasu do czasu popełnić jakiś błąd. Ostatnio, z wielu źródeł docierają do nas informacje o usterce w samochodach firmy BMW. Pożar to poważne zagrożenie, na które narażone są auta tej marki. Stało się w skutek niespodziewanego wycieku, który może mieć miejsce w chłodnicy pojazdu. W połączeniu z innymi substancjami znajdującymi się na jej drodze, powstaje niebezpieczna mieszanka. Wysoka temperatura wewnątrz pracującego pojazdu sprawia, że substancje te mogą się zapalić. Dotychczas spłonęło 27 aut marki BMW. Pożar może stanowić nie tylko niebezpieczeństwo utraty samochodu, ale przede wszystkim zdrowia lub życia. Na szczęście marka podjęła poważne kroki w celu naprawienia tej sytuacji. Posiadacze samochodów posiadających tę wadę mogą zgłaszać się na darmową akcję serwisową. Nastąpi tam wymiana wadliwych elementów. Akcja dostępna jest także w naszym kraju. Warto zasięgnąć na ten temat informacji i skorzystać z darmowej naprawy.

transport międzynarodowy
Szybkie i skuteczne usługi transportowe dla ciebie

Firmy często nie mogą samodzielnie realizować dystrybucji swojego towaru. Niezależnie od tego czy nie posiadasz dobrego systemu logistycznego, nie masz odpowiednich pojazdów oraz ludzi do rozwózki czy też po prostu ilość zamówień jest za duża - nasi pracownicy chętnie pomogą wykonać za ciebie transport międzynarodowy jak i krajowy przewóz towarów. Dysponujemy bardzo rozbudowanym systemem przewozowym posiadamy również liczne pojazdy zapewniające komfortowy przewóz każdego rodzaju towarów. Zarówno przewóz drobnicy, materiałów niebezpiecznych czy części do maszyn nie będzie stanowić żadnego problemu. Transport międzynarodowy udostępniany jest u nas po bardzo korzystnej cenie, zachęcamy więc do korzystania z naszej bogatej oferty firmowej. Sprawdź.

Niezależne rankingi opon letnich i zimowych
brak zdjęcia

Przeprowadzane regularnie, niezależne testy opon przeznaczonych na sezon letni, zimowy czy w wersjach całorocznych, wskazują, iż jedną z najlepszych decyzji, jakie może podjąć kierowca, jest zakup modeli od firmy Continental. na terenie naszego kraju, nie brakuje autoryzowanych punktów sprzedażowych, z oponami do aut osobowych, dostawczych czy rolniczych i pojazdów przemysłowych, od tego niemieckiego koncernu, o ustabilizowanej pozycji na światowym rynku. Testy opon wykonywane są systematycznie, ponieważ producenci takich konstrukcji, sukcesywnie zmieniają techniki wytwarzania tych wyrobów, wprowadzają nowe technologie i udoskonalone materiały. Efektem takich działań jest wzrost konkurencji na rynku, a co za tym idzie poprawa bezpieczeństwa i komfortu jazdy u kierowców, bez względu na typ kierowanego pojazdu. Przy wyborze powinniśmy kierować się nie tylko testami, ale też opiniami użytkowników.

https://www.przyczepywolica.pl/pl/c/Czesci-i-Akcesoria/1
akcesoria do przyczep

Masz przyczepę samochodową i szukasz do niej akcesoriów? Jeżeli tak, to zainteresuje cię oferta naszego sklepu internetowego. Od 1999 roku zajmujemy się sprzedażą najwyższej jakości przyczep w atrakcyjnych cenach. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych klientów, dlatego stale poszerzamy nasz asortyment o najlepszy sprzęt dostępny w Polsce jak i za granicą. Akcesoria W naszym sklepie internetowym mogą państwo znaleźć różnorodne akcesoria do przyczep. Zostały one wykonane z najwyższej jakości materiałów dzięki czemu będą one wytrzymałe oraz odporne na czynniki zewnętrzne. Nasz asortyment zaopatrujemy u czołowych producentów z całego świata, dzięki czemu nasi klienci mają dostęp do najnowocześniejszych przyczep jak i części do nich. Mogą państwo znaleźć u nas akcesoria do przyczep takich marek jak AL-KO, Fristom, Stalprees, Knott czy Brenderup. Wszystkim naszym klientom gwarantujemy jedne z najniższych na rynku cen za nasze przedmioty jak i krótki czas realizacji oraz wysyłki ich zamówień.

Auto dla konesera niemieckiej technologii
brak zdjęcia

W dzisiejszych czasach ludzie cenią komfort jazdy. Istnieją zawody, w których przemieszczanie stanowi osiemdziesiąt procent czasu pracy i nie chodzi tu o kierowców. Problemy zdrowotne, które dotykają ludzi dużo jeżdżących to przede wszystkim problemy z kręgosłupem. Dyskopatia dotyka odcinek lędźwiowy kręgosłupa najczęściej, ale cały kręgosłup jest obciążony. Dlatego wybór komfortowego samochodu jest bardzo istotny. BMW 420 jest to pojazd dla konesera niemieckiej motoryzacji. Umożliwia dogodne i wygodne przemieszczanie się z punktu A do B. Jest obdarzony świetnymi parametrami technicznymi, które powodują, że jazda staje się przeżyciem a nie tylko smutnym obowiązkiem. Jest to bezpieczne auto, gdyż jest wyposażone w poduszki powietrzne. BMW 420 to idealny samochód dla osób ceniących komfort.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6