Solidny skuter w konkurencyjnej cenie
brak zdjęcia

Wiele osób kupując skuter, zwraca obecnie uwagę nie tylko na jakość wykonania poszczególnych elementów konstrukcyjnych, ale również wygląd zewnętrzny maszyny. Dużą popularnością wśród klientów sklepu Jan-Mar cieszą się jednoślady Romet 727 ECO 2012r. Oferowane maszyny są wyposażone w nowoczesne silniki o ograniczonym spalaniu. Dzięki temu korzystanie z prezentowanych pojazdów nie wiąże się z wydatkiem dużych pieniędzy. Polecany Romet 727 ECO 2012r., został wyposażony w najwyższej klasy układ napędowy i hamulcowy. Taki stan rzeczy sprawia, że jazda oferowaną maszyną jest wygodna i co równie istotne w pełni bezpieczna. Skutery są na stronie internetowej polecanego sklepu bardzo dokładnie opisane. Każdy z produktów przed wprowadzeniem do oferty został dokładnie oceniony pod kątem użyteczności.

Wynajem aut osobowych w Pyrzowicach
brak zdjęcia

AWOS to doskonale zorganizowana wypożyczalnia samochodów (Pyrzowice i cały region) proponująca markowe auta, w niskich cenach za dobę wynajmu, z pełnym pakietem zabezpieczeń oraz ubezpieczeń komunikacyjnych. Atrakcyjny cennik oraz nowoczesne auta osobowe, także w wersjach luksusowych to rzecz jasna nie wszystko, co proponuje omawiana wypożyczalnia pojazdów kierowcom, innymi udogodnieniami są możliwość rezerwacji elektronicznej, brak limitu kilometrów czy niska wysokość kaucji. Przedstawiana wypożyczalnia samochodów (Pyrzowice) zapewnia, że wszystkie wynajmowane auta regularnie odbywają przeglądy techniczne.

Akumulatory samochodowe dla kierowców
brak zdjęcia

Potrzebujesz odpowiedni akumulator do samochodu ciężarowego? Na pewno wyszukaj go w ofercie firmy Lontex, która specjalizuje się w sprzedaży Tachografów. Jesteśmy również stałym dystrybutorem akumulatorów marki Loxa, znanych ze swojej niezawodności działania przez cały czas. Gwarantujemy, że nasze akumulatory samochodowe posłużą naszym klientom przez wiele lat. Dodatkowo z miłą chęcią udzielamy na nasze akumulatory samochodowe gwarancję, z której klienci zawsze mają prawo skorzystać. W naszej ofercie Lontex pojawiają się różnorodne akumulatory samochodowe, dostosowane do różnych rodzajów aut. Wyróżniamy akumulatory do samochodów osobowych, ciężarowych, rolniczych. Dodatkowo posiadamy jeszcze akumulatory do motocykli i quadów. Stworzenie takiej oferty umożliwia nam nawiązanie współpracy z jeszcze większą ilością klientów, którzy pojawiają się na terenie naszego kraju. Przygotowaliśmy jeszcze bogaty zestaw innych części motoryzacyjnych, na które nasi klienci wykazują wysokie zapotrzebowanie. I tutaj również postawiliśmy na najwyższą jakość.

http://www.dyszkiewicz.pl/serwis/czesci-i-akcesoria
części renault

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem marki Renault i posiadamy sieć salonów sprzedaży samochodów osobowych francuskiego producenta. W naszej firmie znaleźć można kompleksowe wyposażenie motoryzacyjne oraz części Renault do pojazdów dostawczych i ciężarówek. Zapewniamy sprawną i profesjonalną obsługę kontrahentów instytucjonalnych oraz klientów prywatnych. Wykonujemy przeglądy rejestracyjne samochodów, a także dostarczamy oryginalne części Renault do warsztatów w całym kraju. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie we współpracy z francuskim producentem pojazdów. Jesteśmy jednym z najbardziej znanych i popularnych dystrybutorów części samochodowych. Posiadamy wszelkie podzespoły mechaniczne, a także płyny eksploatacyjne i chemię motoryzacyjną. Oferujemy kompleksową obsługę firmowych flot samochodowych, a także dokonujemy bieżących napraw. W naszej firmie pracują mechanicy posiadający doświadczenie w oryginalnych zakładach produkcyjnych Renault. Wszystkie części do samochodów osobowych i ciężarówek dostarczamy sprawnie i terminowo.

PBTurbo - regeneracja turbo w Poznaniu
brak zdjęcia

Diagnoza o uszkodzonej turbinie nie oznacza, że właściciel zmuszony jest do wydatku sięgającego w ekstremalnych przypadkach nawet 8-9 tysięcy złotych za fabrycznie nową część. Znacznie korzystniej będzie wybranie usługi takiej jak regeneracja turbosprężarek. Poznań - mieszkając w okolicach wielkopolskiej stolicy, warto przyjechać do warsztatu PBTurbo, aby otrzymać fachowe wsparcie. IHI, KKK, Toyota, Mitsubishi, Hitachi, Holset, Schwitzer lub Garrett - te marki turbin najczęściej można spotkać we współcześnie produkowanych samochodach osobowych niezależnie od kraju produkcji. W każdym przypadku zamiast kupna, lepszym rozwiązaniem jest regeneracja turbosprężarek. Poznań - PBTurbo mieszczące się przy ul. Zieliniec 34 pracuje sześć dni w tygodniu i oferuje usługę na wysokim poziomie.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6