Akumulatory samochodowe dla kierowców
brak zdjęcia

Potrzebujesz odpowiedni akumulator do samochodu ciężarowego? Na pewno wyszukaj go w ofercie firmy Lontex, która specjalizuje się w sprzedaży Tachografów. Jesteśmy również stałym dystrybutorem akumulatorów marki Loxa, znanych ze swojej niezawodności działania przez cały czas. Gwarantujemy, że nasze akumulatory samochodowe posłużą naszym klientom przez wiele lat. Dodatkowo z miłą chęcią udzielamy na nasze akumulatory samochodowe gwarancję, z której klienci zawsze mają prawo skorzystać. W naszej ofercie Lontex pojawiają się różnorodne akumulatory samochodowe, dostosowane do różnych rodzajów aut. Wyróżniamy akumulatory do samochodów osobowych, ciężarowych, rolniczych. Dodatkowo posiadamy jeszcze akumulatory do motocykli i quadów. Stworzenie takiej oferty umożliwia nam nawiązanie współpracy z jeszcze większą ilością klientów, którzy pojawiają się na terenie naszego kraju. Przygotowaliśmy jeszcze bogaty zestaw innych części motoryzacyjnych, na które nasi klienci wykazują wysokie zapotrzebowanie. I tutaj również postawiliśmy na najwyższą jakość.

http://www.dyszkiewicz.pl/serwis/czesci-i-akcesoria
części renault

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem marki Renault i posiadamy sieć salonów sprzedaży samochodów osobowych francuskiego producenta. W naszej firmie znaleźć można kompleksowe wyposażenie motoryzacyjne oraz części Renault do pojazdów dostawczych i ciężarówek. Zapewniamy sprawną i profesjonalną obsługę kontrahentów instytucjonalnych oraz klientów prywatnych. Wykonujemy przeglądy rejestracyjne samochodów, a także dostarczamy oryginalne części Renault do warsztatów w całym kraju. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie we współpracy z francuskim producentem pojazdów. Jesteśmy jednym z najbardziej znanych i popularnych dystrybutorów części samochodowych. Posiadamy wszelkie podzespoły mechaniczne, a także płyny eksploatacyjne i chemię motoryzacyjną. Oferujemy kompleksową obsługę firmowych flot samochodowych, a także dokonujemy bieżących napraw. W naszej firmie pracują mechanicy posiadający doświadczenie w oryginalnych zakładach produkcyjnych Renault. Wszystkie części do samochodów osobowych i ciężarówek dostarczamy sprawnie i terminowo.

PBTurbo - regeneracja turbo w Poznaniu
brak zdjęcia

Diagnoza o uszkodzonej turbinie nie oznacza, że właściciel zmuszony jest do wydatku sięgającego w ekstremalnych przypadkach nawet 8-9 tysięcy złotych za fabrycznie nową część. Znacznie korzystniej będzie wybranie usługi takiej jak regeneracja turbosprężarek. Poznań - mieszkając w okolicach wielkopolskiej stolicy, warto przyjechać do warsztatu PBTurbo, aby otrzymać fachowe wsparcie. IHI, KKK, Toyota, Mitsubishi, Hitachi, Holset, Schwitzer lub Garrett - te marki turbin najczęściej można spotkać we współcześnie produkowanych samochodach osobowych niezależnie od kraju produkcji. W każdym przypadku zamiast kupna, lepszym rozwiązaniem jest regeneracja turbosprężarek. Poznań - PBTurbo mieszczące się przy ul. Zieliniec 34 pracuje sześć dni w tygodniu i oferuje usługę na wysokim poziomie.

Szybkie złomowanie za gotówkę w profesjonalnym zakładzie
brak zdjęcia

Kupiłeś nowy samochód i chcesz zezłomować poprzedni, dlatego interesuje cię Auto Złom? Trzebinia to teren działania firmy AUTO ZŁOM. Pracownicy tego zakładu z każdego miejsca w kraju odbiorą od klienta samochód przeznaczony do kasacji. Po dokonaniu tej czynności wystawią zaświadczenie o wykonaniu usługi, celem wyrejestrowania go w Urzędzie Komunikacji. Za takie czynności otrzymasz zapłatę w gotówce. Jeśli potrzebujesz części do innego samochodu, masz możliwość ich zakupu w tej firmie. Złomowaniu podlegają tutaj samochody osobowe, ciężarowe i inne. Wybierz przedstawioną firmę Auto Złom. Trzebinia i pracownicy tego zakładu to dobry wybór na takie czynności.

Smart Jet - twój podniebny transport
brak zdjęcia

Środki transportu, które dostępne są na co dzień, nie zawsze spełniają nasze wymagania co do wygody ich użytkowania, a przede wszystkim czasu podróży. Bywają bowiem chwile, gdy przyszłość lukratywnego kontraktu zależy od błyskawicznie zorganizowanego spotkania biznesowego, a my nie mamy możliwości pojawienia się na nim na czas. Obecnie nie musimy się tym jednak martwić, gdyż wystarczy, że skorzystamy z możliwości, jakie dają nam czartery samolotów. Jeszcze do niedawna, usługi tego typu zarezerwowane były dla agencji rządowych i multimiliarderów. Obecnie są one dostępne dla każdego, kto ceni sobie wygodę podróżowania samolotem wg własnego rozkładu lotów. Wyobraź sobie, że za kilka godzin musisz znaleźć się w innym kraju, by odbyć ważną rozmowę. Teraz wystarczy, że podniesiesz słuchawkę i poinformujesz nas o tym, a w ciągu zaledwie trzech godzin, samolot będzie już na ciebie czekał. Czartery samolotów są już w zasięgu twojej ręki. Zadzwoń i przekonaj się sam, jak łatwo i wygodnie możesz podróżować.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5