Nowoczesne narzędzia diamentowe
https://mk-diament.pl/oferta/maszyny/przecinarki-reczne/

Narzędzia diamentowe ręczne oraz elektryczne w ofercie naszego przedsiębiorstwa to bardzo szeroki wybór produktów cenionych w różnych branżach - począwszy od wiertarek diamentowych, poprzez przecinarki do betonu, a skończywszy na dużych młotach pneumatycznych. Wszystkie nasze maszyny bazują na elementach wykonanych z diamentu, dzięki czemu są przystosowane do obróbki bardzo trwałych powierzchni - np. przecinarki do betonu, wiertarki do granitu, szlifierki do metalu itp. Oferujemy bogaty wybór modeli tych urządzeń, dostosowanych do różnorodnych potrzeb naszych klientów. Dajemy gwarancje na wszystkie urządzenia.

https://lasery.biz/oferta/wycinarka-laserowa-laser-swiatlowodowy
wycinarka laserowa fiber

Wycinarka laserowa Fiber Laser należy do jednych z najbardziej popularnych urządzeń w ofercie naszego przedsiębiorstwa. Jest to specjalna instalacja stosowana do wycinania i wzorcowania różnych kategorii elementów. Przede wszystkim chodzi o obróbkę materiałów wykonanych z tekstyliów, plastiku czy drewna. Nasza wycinarka laserowa Fiber Laser oferowana jest wraz z niezbędnymi materiałami eksploatacyjnymi. Zapewniamy montaż oraz serwis tego rodzaju urządzeń laserowych dostarczanych klientom. Regularnie wprowadzamy na rynek także inne kategoria laserów marki Fiber Laser (w tym grawerki, plotery i inne).

www.sklep.agro-plus.com.pl
części do brony

Agro plus jest firmą, która posiada produkty najwyższej jakości w stosunkowo niskich cenach wyprzedzając konkurencję. Posiada części do maszyn rolniczych jak ciągniki oraz ma serwis zapewniający naprawę urządzeń częściami oryginalnymi wysokiej klasy, które będą służyć na lata. Co oferuję? Części do brony aktywnej wirnikowej jak ząb wzmocniony lewy marki pottinger lion durastar w dobrej cenie z gwarancją kilkuletnią. Części do brony jakimi są zęby zwiększają czas użytkowania o 60 procent w porównaniu z zębami standardowymi. Stało się to możliwe dzięki zastosowaniu specjalnej warstwy wolframowo-węglikowej.

https://www.grupajmc.pl/
rury certyfikowane

Wysokiej jakości rury certyfikowane to jedna z głównych specjalności naszego przedsiębiorstwa. Są to rury stosowane do instalacji w przemyśle farmaceutycznych czy biotechnologicznym, dlatego muszą spełniać różnego rodzaju wyśrubowane kryteria. Zapewniamy, że wszystkie oferowane przez nas rury certyfikowane są dostępne w różnych wymiarach, są bardzo wytrzymałe i posiadają wszelkie niezbędne atesty i gwarancje. Przykładem w tej kategorii są rury pochodzące od marki Ultron, które idealnie nadają się do instalacji gazowych. Zapewniamy także w zestawach inne elementy złączne - w tym takie jak kolana i złączki.

http://www.wmctech.pl/ciecie-woda-2
cięcie wodą śląsk

Jedną z nowoczesnych technologii w zakresie obróbki materiałowej stosowaną w przedsiębiorstwach jest ciśnieniowe cięcie wodą. Śląsk jest siedzibą naszej firmy i w szczególności na tym terenie oferujemy solidne usługi oraz wysokiej jakości sprzęt umożlwiający cięcie wodą. Są to urządzenia nadające się do obróbki różnych materiałów - począwszy do stali, a skończywszy na szkle. Zapewniamy dokładne, szybkie i bezpieczne cięcie wodą. Śląsk jest także obszarem sprzedaży innych urządzeń naszego przedsiębiorstwa - przykładem są nowoczesne przenośniki (w tym m.in. rolkowe, łańcuchowe, grawitacyjne i wiele innych).

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7