www.sklep.agro-plus.com.pl
części do brony

Agro plus jest firmą, która posiada produkty najwyższej jakości w stosunkowo niskich cenach wyprzedzając konkurencję. Posiada części do maszyn rolniczych jak ciągniki oraz ma serwis zapewniający naprawę urządzeń częściami oryginalnymi wysokiej klasy, które będą służyć na lata. Co oferuję? Części do brony aktywnej wirnikowej jak ząb wzmocniony lewy marki pottinger lion durastar w dobrej cenie z gwarancją kilkuletnią. Części do brony jakimi są zęby zwiększają czas użytkowania o 60 procent w porównaniu z zębami standardowymi. Stało się to możliwe dzięki zastosowaniu specjalnej warstwy wolframowo-węglikowej.

https://www.grupajmc.pl/
rury certyfikowane

Wysokiej jakości rury certyfikowane to jedna z głównych specjalności naszego przedsiębiorstwa. Są to rury stosowane do instalacji w przemyśle farmaceutycznych czy biotechnologicznym, dlatego muszą spełniać różnego rodzaju wyśrubowane kryteria. Zapewniamy, że wszystkie oferowane przez nas rury certyfikowane są dostępne w różnych wymiarach, są bardzo wytrzymałe i posiadają wszelkie niezbędne atesty i gwarancje. Przykładem w tej kategorii są rury pochodzące od marki Ultron, które idealnie nadają się do instalacji gazowych. Zapewniamy także w zestawach inne elementy złączne - w tym takie jak kolana i złączki.

http://www.wmctech.pl/ciecie-woda-2
cięcie wodą śląsk

Jedną z nowoczesnych technologii w zakresie obróbki materiałowej stosowaną w przedsiębiorstwach jest ciśnieniowe cięcie wodą. Śląsk jest siedzibą naszej firmy i w szczególności na tym terenie oferujemy solidne usługi oraz wysokiej jakości sprzęt umożlwiający cięcie wodą. Są to urządzenia nadające się do obróbki różnych materiałów - począwszy do stali, a skończywszy na szkle. Zapewniamy dokładne, szybkie i bezpieczne cięcie wodą. Śląsk jest także obszarem sprzedaży innych urządzeń naszego przedsiębiorstwa - przykładem są nowoczesne przenośniki (w tym m.in. rolkowe, łańcuchowe, grawitacyjne i wiele innych).

http://palnikidekarskie.com/palniki-i-akcesoria-dekarskie/
palnik dekarski

Koma to doświadczonych producentów palników oraz różnego rodzaju akcesoriów dekarskich, powszechnie wykorzystywanych w szeregu prac budowlanych, włącznie z układaniem papy termozgrzewalnej. Każdy oferowany w tym zakładzie palnik dekarski to wysoki standard wykonania, bezpieczna konstrukcja oraz najwyższe parametry użytkowe, aby zapewnić operatorom pełen komfort pracy, niezależnie od warunków, z jakimi muszą się borykać. Producent poprzez swoich konsultantów doradzi nam optymalne modele tych urządzeń. . Rekomendowany palnik dekarski jest wybierany ponadto w szeroko rozumianych pracach sadowniczych i ogrodniczych, gdzie niezbędne jest stała energia cieplna, nowe linie sprzętu, o takiej charakterystyce, na bieżąco pojawiają się w asortymencie tego producenta. Duży wybór palników do odkażania na kółkach oraz w wariantach zakładkowych też przemawia za wyborem produktów tej marki, o różnorodnym wachlarzu zastosowań.

Nowe dźwigi na sprzedaż
brak zdjęcia

Nasza firma oferuje różnego rodzaju dzwigi na sprzedaż - zarówno maszyny nowe, jak i używane. W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór modeli dźwigów o różnych parametrach. Jednym z popularnych rozwiązań są specjalne żurawie dźwigowe - w tym żurawie samochodowe. Oferowane dzwigi na sprzedaż są bardzo solidne, objęte gwarancjami i mają wszelkie niezbędne atesty. W naszej ofercie można znaleźć instalacje dźwigowe pochodzące od wielu renomowanych marek - takich jak Polan, Terex, Liebherr i wielu innych. Na stronie internetowej naszej firmy znajduje się opis poszczególnych rodzajów maszyn i pojazdów.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6