Serwis sprężarek
brak zdjęcia

Nasza firma Tomet zajmuje się sprzedażą oraz wynajmem najwyższej jakości urządzeń takich jak sprężarki i narzędzia pneumatyczne. Oferujemy także profesjonalny i sprawny serwis sprężarek. Działamy w oparciu o ogromne doświadczenie z pasją i zaangażowaniem, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że oferowane przez nas produkty reprezentują najwyższą możliwą jakość, a nasz serwis sprężarek jest skuteczny i rzetelny. W naszej ofercie znajdą Państwo niezawodne i wytrzymałe sprężarki tłokowe oraz zbiorniki ciśnieniowe naszej własnej produkcji, a także sprężarki śrubowe, siłowniki, elektrozawory oraz manometry.

wagi samochodowe
Nasze wagi samochodowe są na najwyższym poziomie!

AUTOMATYKA - SERWIS to firma, która oferuje wagi przemysłowe na polskim i zagranicznym rynku od wielu. Wyróżnia je zawsze to, co najlepsze. Przede wszystkim dokładność i skrupulatna ewidencja pomiaru. Sprzedawane tu są zaś w szczególności: wagi samochodowe, kolejowe. Wagi samochodowe mają również inne zalety. Przede wszystkim można na nich ważnych nawet najcięższe pojazdy. Są wykonane z solidnych materiałów. To gwarantuje ich wysoką ładowność. Tworzone są wreszcie zgodnie z normami ISO 9001:2008 oraz OHSAS 18001. To najlepiej zaś dowozi, że są produktem najwyższej jakości. Klienci, którzy go dzisiaj zakupili, są zdecydowanie usatysfakcjonowani z niego.

www.kmbc.pl
silniki do łodzi wędkarskich

SONAR to firma, która w swojej gamie produktowej ma różne urządzenia. Między innymi znajdziemy tu silniki do łodzi wędkarskich. Wyróżnia je to, co najlepsze. Z powodzeniem pracują w warunkach wodnych bez najmniejszych awarii. Te silniki do łodzi wędkarskich pochodzą tu od sprawdzonych producentów. To jest gwarancją ich wysokiej efektywności pracy. Jednostka ta również ze swej strony je serwisuje i naprawia w razie potrzeby. Odpowiadają za to zaś doświadczeni fachowcy, którzy każdą usterkę usuwają praktycznie od razu. To wszystko sprawia, że dzisiaj coraz więcej klientów decyduje się zakupić ten towar.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6