Konferencje nad morzem - Hotel Wolin
brak zdjęcia

Konferencje nad morzem to bardzo dobry pomysł. Oprócz walorów turystyczno-wypoczynkowych, baza hotelowa jest bardzo szeroka, a powiewy morskiej bryzy mogą pomóc w podjęciu różnych decyzji biznesowych. Konferencje nad morzem warto organizować w hotelu Wolin w jednym z najsłynniejszych polskich kurortów - Międzyzdrojach. W tym hotelu nie tylko warto zorganizować konferencję, szkolenie czy innego rodzaju event np. wyjazd integracyjny, ale również spędzić tu swój wolny czas. Oferta dla gości indywidualnych także jest szeroka - warto wejść na stronę hotelu i zapoznać się ze wszystkimi możliwościami.

Komfortowy pensjonat Lira w Krynicy
brak zdjęcia

Pensjonat Lira to miejsce, w którym możemy znaleźć komfortowe noclegi w Krynicy Zdroju. To piękne, górskie miasteczko położone w Beskidzie Sądeckim, które przyciąga turystów praktycznie o każdej porze roku. Pensjonat Lira udostępnia gościom wyposażone pokoje z łazienkami. Ponadto, na terenie obiektu znajduje się wykwintna restauracja oraz drink bar. Bardziej wymagający goście mogą zamówić sobie relaksujący masaż, który z pewnością jest dobrym pomysłem po całym dniu górskich wędrówek. Te noclegi w Krynicy Zdroju są oferowane w atrakcyjnych cenach. Pensjonat akceptuje również zapłatę kartami płatniczymi.

Słowacja - wybierz się do AquaCity Poprad
brak zdjęcia

Słowacja to jedno z państw, które najczęściej odwiedzane jest przez polskich turystów. Oprócz terenów górskich atrakcję stanowią także parki rozrywki - między innymi AquaCity Poprad. Jest to wodny park, który otwarty jest przez cały rok kalendarzowy. Ponadto, niedaleko tego AquaCity Poprad znajduje się wiele komfortowych obiektów noclegowych - na przykład nowo otwarty, trzygwiazdkowy Hotel Riverside. Jeśli chcemy zorganizować sobie wycieczkę do tego miejsce, warto skorzystać z usług centrum Medea. To firma, która od lat trudni się planowaniem tego rodzajów podróży. Wielu klientów rekomenduje tę firmę.

Besenova wodny park rozrywki i odprężającego spa
brak zdjęcia

Besenova to atrakcyjny ośrodek na Słowacji, którego wizytówką są rozległe baseny termalne. To centrum wodnej rozrywki i rekreacji na najwyższym poziomie. Świetną ofertę dla siebie znajdzie tu każdy, kto kocha aktywny wypoczynek. Czas upływa tu na beztroskiej zabawie, która jest nieodłącznym elementem pobytu w hotelu Besenova. Noclegi należą do przyjemniejszej części wakacji. Świetnie przygotowane pokoje, komfort przypominają o niezłym standardzie budynku. Ten niesamowity park wodny znajduje się jedynie 50 kilometrów od polskiej granicy. Centrum beztroski, frajdy stało się definicją Besenova. Noclegi są jednymi z najlepszych w tej części świata.

Komfortowe i luksusowe spa nad morzem
brak zdjęcia

Jeśli czujesz się zmęczony i potrzebujesz odpoczynku oraz odnowy powinieneś zastanowić się nad wypadem do Spa. Woda bowiem nie od dziś znana jest ze swoich właściwości zdrowotnych, antystresowych oraz upiększających. Spa nad morzem to połączenie odnowy biologicznej z udanym letnim wypoczynkiem. Jedną z najbardziej rozbudowanych ofert spa nad morzem ma z pewnością luksusowy hotel Grand Lubicz, który w nowoczesny sposób łączy aktywny wypoczynek, komfortowe warunki oraz specjalistyczne zabiegi spa na twarz i ciało. Dzięki indywidualnie dopasowanym ofertom poczujesz, że naprawdę wypocząłeś. Zapraszamy.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8