Imperial Residence rządzi w Sandomierzu
brak zdjęcia

Imperial Residence to stylowy hotel, który doskonale sprawdza się na nocleg. Sandomierz to miejsce kultu dla historyków, ludzi kultury i artystów. Pełno tu inspirujących widoków, uspokajającej zieleni i żywej natury. Dlatego to doskonałe miejsce na szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe i rodzinne. W hotelu i restauracji Imperial Residence można liczyć na gościnność i osobliwy klimat rodzinnego ciepła. To kameralny obiekt, który zachwyca zarówno komfortem, jak i możliwościami na nocleg. Sandomierz stara się wywrzeć wrażenie królewskiego miasta. Warto poddać się urokowi historii i choć na chwilę zakosztować w ofercie Imperial Residence.

Hotel Walter kameralny obiekt w urokliwym miejscu
brak zdjęcia

Walter to położony w cichym i urokliwym zakątku, przy akwenie Portu Drzewnego hotel. Toruń zajmuje miejsce szczególne na mapie tej części Polski. Cały rok ściąga tu wielu turystów, którzy mogą skorzystać z oferty Waltera. Hotel zajmuje się tylko i wyłącznie tym, co im najlepiej wychodzi, czyli profesjonalną obsługą przyjęć okolicznościowych i rozmaitych spotkań. Swoją ofertę kieruje do osób indywidualnych, jak i większych grup. Hotel oddaje do dyspozycji gości 64 pokoje i smaczną restauracją. Firma współpracuje z kortem kartingowym i proponuje swoim gościom szaloną zabawę za kierownicą. Ze względu na zawodowstwo obsługi i wspaniałe otoczenie to atrakcyjny hotel. Toruń to miasto wielu możliwości. Jedną z nich jest Walter.

Romantyczny weekend w spa tylko we dwoje
brak zdjęcia

Już od dawna myślisz o odpoczynku, jednak nie dostaniesz urlopu w najbliższym czasie? Możesz wyrwać się za miasto tylko w weekend? Zapraszamy na weekend w spa. To idealny pomysł. W takim miejscu zrelaksujesz się i odpoczniesz. Nabierzesz sił na najbliższy czas. To u nas jest najlepsze spa, dlatego też warto do nas przyjechać. Może to być romantyczny weekend w spa we dwoje. Dodatkowo proponujemy romantyczną kolację. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, na pewno znajdziesz coś dla siebie. A po wizycie u nas na pewno do nas wrócisz. Zapraszamy nie tylko ciebie i twoją rodzinę, ale również twoich znajomych - im też należy się trochę relaksu.

Idealne hotele do zorganizowania konferencji!
brak zdjęcia

Hotele konferencyjne muszą być przystosowane do przyjmowania dużej ilości gości. Bez dwóch zdań, taki właśnie jest, hotel Krynica, który jest nastawiony na organizację, nawet bardzo dużych konferencji. Ponadto warto zaznaczyć również, że można skontaktować się z hotelem w momencie rezerwacji danego terminu, ale również można zapytać o dostępność dat, bez jakichkolwiek zobowiązań. To niezwykle wygodne dla każdego klienta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie internetowej hotelu, gdzie znajdziecie wszystkie szczegółowe informacje dotyczące konferencji, jak i samego hotelu. Hotele konferencyjne czekają właśnie na ciebie!

krynica morska noclegi
Dom gościnny Eryk - noclegi w Krynicy Morskiej

Krynica Morska (Noclegi) to jedno z częściej odwiedzanych miejsc na Mierzei Wiślanej. Nie ma co się dziwić - to bardzo dobre miejsce na wypoczynek nad morzem. Jeśli wybierasz się nad Bałtyk, a Krynica Morska (noclegi) jest jednym z miejsc, które bierzesz pod uwagę, to polecamy Ci noclegi w Domu Gościnnym Eryk. Znajduje się on ledwie 200 m od Zalewu Wiślanego, podobna odległość dzieli go od centrum miasta. Jeśli zamiast Zalewu preferujesz Morze (zatokę Gdańską) to odległość jest troszkę większa (800 m), ale prowadzi przez las. Warto przyjechać do Krynicy Morskiej - już dziś sprawdź co oferuje DG Eryk.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9