http://www.ventana.pl/
luksusowe rezydencje na sprzedaż

Nasze przedsiębiorstwo wprowadza na rynek wysokiej jakości luksusowe rezydencje na sprzedaż. Działamy zarówno na rynku deweloperskim, jak też oferujemy pośrednictwo w zakupie różnego rodzaju apartamentów, mieszkań i domów z rynku wtórnego. Naszą specjalnością stały się luksusowe rezydencje na sprzedaż w dogodnej lokalizacji w podwarszawskich miejscowościach. W naszej ofercie znajdują się m.in. domy wysokiej jakości zlokalizowane w podwarszawskim Walendowie. Nasze osiedle domów jednorodzinnych w Walendowie to kompleks budynków o podwyższonym standardzie, dostosowanym do potrzeb zamożnych klientów. Osiedle jest dogodnie położone pod względem komunikacyjnym oraz otoczone terenami zielonymi, umożliwiającymi wypoczynek i rekreację. W naszej ofercie znajduje się kilka rodzajów domów o zróżnicowanej powierzchni oraz atrakcyjnym wykończeniu wnętrz. Na stronie internetowej naszego przedsiębiorstwa znajduje się szczegółowa informacja o ofercie domów.

http://www.petromieszkania.pl/
deweloperzy warszawa

Na pewno wiele wyrzeczeń, które młodzi ludzie muszą ponosić w związku z możliwie jak najszybszym gromadzeniem kapitału, zasługuje na zadośćuczynienie w postaci radosnych chwil, związanych z zakupem nowego mieszkania. Aby jednak ta radość mogła nastąpić, to oprócz zaoszczędzonych środków, musi być spełniony jeszcze jeden warunek - wiarygodni deweloperzy. Warszawa od pewnego czasu ma sporo do zaoferowania swoim mieszkańcom w tym zakresie. Na szczęście również na terenie stolicy funkcjonują z powodzeniem stabilni i odpowiedzialnie deweloperzy. Warszawa dzięki temu jest bardziej przyjaznym miastem.

Nowoczesne i tradycyjne materiały do domu
brak zdjęcia

Nasza firma to jeden z wiodących sprzedawców i dystrybutorów akcesoriów i materiałów dekoracyjnych w internecie. W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju produkty, cechujące się interesującą stylistyką i wykończeniem. Posiadamy szeroki asortyment produktów w takich kategoriach jak: tkaniny dekoracyjne, firanki, materiały szyte na zamówienie, dekoracje stołu, tapety, ręczniki, lustra nowoczesne i meble. Regularnie wprowadzamy do sprzedaży nowe produkty dekoracyjne, pojawiające się na polskim rynku. Na szczególną uwagę w naszym sklepie zasługują różnego rodzaju meble dekoracyjne. Są to produkty mające zarówno tradycyjny, jak i nowoczesny charakter, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem do mieszkań, przygotowanych w różnych stylach architektonicznych. Przykłądem są lustra nowoczesne, które są idealnym uzupełnienie wystroju nowych mieszkań (w tym mieszkań typu studio). Szczegóły naszej oferty produktowej znajdują się na stronie internetowej sklepu.

Segment z ogródkiem na Osiedlu Grafitowym.
brak zdjęcia

Eleganckie domy w mieście z powodzeniem mogą nam zapewnić ciszę i spokój wiejskiej okolicy, a ponadto zapewniają bliskość ważnych urzędów, szkół, centrum kultury, sklepów czy przychodni. Segment z ogródkiem (Białołęka) w Warszawie na Osiedlu Grafitowym to wygodne i praktyczne rozwiązanie. Jest to kameralne osiedle położone w atrakcyjnej okolicy miasta. Ogródek zapewnia prywatność, możliwość odpoczynku wśród kwiatów i przyrody we własnej przestrzeni, chwile relaksu podczas przyjemnej i niezwykłej pracy w swojej własnej małej przestrzeni. Segment z ogródkiem (Białołęka) na Osiedlu Grafitowym położony jest w zielonej dzielnicy Warszawy, na rogu ulic Białołęckiej i Danusi. Osiedle to kompleks sześciu budynków wielorodzinnych (cztery lokale mieszkalne w każdym budynku). Osiedle znajduje się 10 kilometrów od centrum Warszawy, blisko przystanku autobusowego, szkoły, przedszkola i apteki, jedynie 4 km od stacji PKP. Każdy z nowoczesnych lokali posiada swój własny ogródek.

Meble metalowe produkowane przez C P Systemy Meblowe
brak zdjęcia

Meble metalowe bardzo często używane są w wielu firmach, szkołach oraz instytucjach. Najczęściej używane są jako szafki w szatniach szkolnych lub pracowniczych, a także w szatniach w placówkach służby zdrowia lub klubach fitness i na basenach. Meble metalowe używane są także jako szafy do przechowywania ważnych dokumentów pod kluczem - tego rodzaju szafy są bardzo często zabezpieczone dodatkowo przed włamaniem. Firma C P Systemy Meblowe to uznany europejski producent mebli, oferujący także szeroką gamę mebli metalowych, przede wszystkim przeznaczonych do systemów szatni w firmach, instytucjach i obiektach sportowych.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5