Select oferuje szeroki wybór kursów
brak zdjęcia

Select to placówka dydaktyczna, w której podniesiesz swoje kwalifikacje w dziedzinach takich jak wizaż, stylizacja, fryzjerstwo. W ofercie znajdują się kursy zawodowe, w tym kurs wizażu, makijażu, stylizacja paznokci, rzęs i brwi, a także liczne kursy dodatkowe. Profesjonalizm, małe grupy, przyjazna atmosfera to cechy szkoły. Po odbyciu kursu otrzymuje się certyfikat, który potwierdza zdobyte umiejętności. Kurs wizażu daje uczniowi trzy dokumenty potwierdzające jego kompetencje w dziedzinie wizażu, a tym samym podnosi jego wartość na rynku pracy. Szkoła dba o komfort i wyposażenie, pracuje na najlepszych materiałach.

Specjalistyczne kursy wizażu w niskich cenach
brak zdjęcia

Renomowana szkoła wizażu Grupa Select oferuje wszystkim zainteresowanym stronom atrakcyjne kursy w wersji dziennej, stacjonarnej oraz weekendowej. Kursy organizowane są na różnych poziomach zaawansowania i z pewnością podniosą posiadane przez nas w tej dziedzinie umiejętności. Przedstawiana szkoła wizażu należy do najlepszych w kraju, dlatego warto skorzystać z tej rewelacyjnej propozycji w przystępnej cenie. Jeżeli zdecydowaliśmy się na skierowanie swojej kariery w kierunku profesjonalnego wizażu i stylizacji, taki kurs będzie z pewnością istotnym krokiem na drodze do realizacji swoich marzeń zawodowych. Wyróżniona w artykule szkoła makijażu i stylizacji już od przeszło dekady szkoli kolejnych mistrzów tej jakże wymagającej sztuki. Doświadczeni i wykwalifikowani nauczyciele, małe grupy kursantów oraz przyjazna, rodzinna atmosfera wpływają na szybki proces przyswajania kolejnych wiadomości. Po ukończeniu kursu otrzymujemy stosowny certyfikat potwierdzający zdobyte podczas kursu umiejętności.

Najlepsze miejsce dla twojego maleństwa!
brak zdjęcia

Szukasz odpowiedniego miejsca, które zapieni twojemu dziecku dobrą rozrywkę na wakacyjne dni? Jeśli tak, koniecznie odwiedź nasz żłobek! Warszawa jest miastem, w którym mamy kilka placówek! W naszej wakacyjnej ofercie twoje dziecko znajdzie wiele atrakcji. Gwarantujemy, że podczas pobytu u nas nie będzie się ono nudzić! Oprócz gier i zabaw w naszym żłobku organizujemy wyjścia na plac zabaw, spacery po mieście i do parku, oraz wyjścia do kina! Twoje dziecko będzie pod profesjonalna opieką, także nie będziesz musiał się martwić, że stanie mu się jakaś krzywda! Nasi opiekunowie nigdy na to nie pozwolą. Oprócz gier i zabaw nasi nauczyciele przygotowali również ćwiczenia, które pomogą twojemu dziecku rozwinąć swój umysł! Zatem jeśli chcesz, aby twoje dziecko nie siedziało znudzone w domu, koniecznie odwiedź nasz żłobek! Warszawa to miejsce gdzie nas znajdziesz! Przyjdź do nas i zapisz swoje dziecko do naszego żłobka!

Kolumna Park na spotkanie biznesowe i na wesele
brak zdjęcia

Kolumna Park proponuje świetnie wyposażone centrum konferencyjne, idealne dla najbardziej wymagających klientów. Obiekt może pochwalić się, aż 5 salami konferencyjnymi, które są klimatyzowane, doskonale wyposażone w nowoczesne narzędzia tak, aby rozmowy przebiegały bezproblemowo. Z licznymi imprezami nie ma żadnych kłopotów, Kolumna Park gwarantuje również wyśmienite wesele, jest taka możliwość poprzez przesuwane ściany, a więc Kolumna Park nie boi się żadnych zleceń, jest przygotowana na wszystko. Centrum konferencyjne w Łodzi jest bardzo dobrze znane, ponieważ prezentacja jest na wysokim poziomie, jest to korzystna inwestycja i gwarancja udanego spotkania. Hotel posiada komfortowe pokoje oraz pyszną restaurację, w której można zamówić catering za przystępną cenę.

Ciekawe szkolenia NLP
brak zdjęcia

Krąg Ludzi Kreatywnych to prężnie rozwijająca się organizacja, oferująca ciekawe, profesjonalne szkolenia z zakresu NLP. Z proponowanej oferty skorzystać mogą zarówno osoby prywatne, chcące zmienić swoje życie na lepsze, jak też różnego rodzaju firmy i przedsiębiorstwa, pragnące osiągać lepsze wyniki na rynku. NLP czyli neurolingwistyczne programowanie to zbiór technik niezwykle ważnych i przydatnych w rozwoju osobistym. Szkolenia z tego obszaru, prowadzone w przystępny sposób, pozwolą wszystkim zainteresowanym na poznanie ciekawych technik komunikacji i metod wyobrażeń, które w praktyce pozytywnie wpłyną na każdy obszar życia. Krąg Ludzi Kreatywnych zaprasza!

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6