Usługi związane z BHP i ochroną przed pożarami
brak zdjęcia

Przedsiębiorstwo istniejące na rynku pod nazwą Silesia BHP posiada bardzo duże doświadczenie w zakresie obsługi firm w zakresie ochrony środowiska. Oprócz tego prowadzone są szkolenia BHP Wrocław. Usługi związane z Bezpieczeństwem i Higieną Pracy obejmują też sporządzanie dokumentów powypadkowych, a także ocenianie ryzyka zawodowego. Warto zaznaczyć, że firma organizuje nie tylko szkolenia BHP Wrocław. W ofercie można również znaleźć szkolenia i inne usługi obejmujące ochronę przeciwpożarową. Dzięki pomocy specjalistów tej firmy można otrzymać profesjonalne instrukcje bezpieczeństwa ppoż. oraz przygotowane zostaną plany ewakuacji.

Specjalistyczna psychoterapia - Poznań
brak zdjęcia

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że coraz więcej ludzi potrzebuje sprawdzonego sposobu leczenia, jakim jest psychoterapia. Poznań ma na swoim terenie niewątpliwego specjalistę w tej dziedzinie. Proponujemy Państwu specjalistyczne metody, które pomogą w pozbyciu się lęków, czy stanów depresyjnych u pacjentów w różnym wieku. Nasze doświadczenie sprawi, że będą Państwo zadowoleni z efektów, jakie przyniesie poprowadzona przez nas psychoterapia. Poznań z wielką chęcią i satysfakcją korzysta z naszej pomocy. Jeśli są Państwo zainteresowani zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na www.altea-poznan.pl

Nasza terapia dla alkoholików pomoże Ci na pewno!
brak zdjęcia

Terapia dla alkoholików, by była skuteczna musi być przede wszystkim kompleksowa. A więc konieczne jest otoczenie opieką również osób współuzależnionych, bliskich alkoholika. To jest to zagwarantowane na najwyższym poziomie. Terapia dla alkoholików jest tu świadczona w różnej postaci, a więc nie tylko ma charakter indywidualny, ale również i grupowy. Wszystko zawsze odbywa się w niestresującej atmosferze, opartej na wzajemnym dialogu i zrozumieniu. Jest to doskonałą okazją dla osoby uzależnionej, by uwolnić się o lęków, niepokojów. I nauczyć nowego patrzenia na siebie, świat. Warto już teraz zapoznać się z ofertą ośrodka RANCZO, jedynej takiej placówki w naszym kraju.

Jedyna taka księgarnia edukacyjna na rynku!
brak zdjęcia

Nasza księgarnia edukacyjna zapewnia Państwu szeroki wybór wszelakich książek. Oferujemy publikacje od przodujących na polskim rynku wydawnictw. Nasi klienci mogą więc tu znaleźć wszystkie niezbędne książki do nauki w szkole podstawowej, gimnazjum oraz szkole średniej. Dla klientów ta księgarnia edukacyjna to miejsce jedyne w swoim rodzaju. Można tu bowiem zawsze nabyć książki w atrakcyjnej cenie. Zdecydowanie niższej niż w wielu stacjonarnych sklepach. Ustawicznie rozszerzamy naszą gamę produktową. To sprawia, że obecnie również książki do nauki języków obcych, repetytoria, zbiory zadań są tu dostępne.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6